• 24/07/2024 22:40

Ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ в Україні – це припинення його діяльності, в зв’язку виникненням різного роду причин. Даний процес несе в собі велику кількість складних процесів, але залежить він безпосередньо від того, що конкретно було причиною припинення роботи. Порівняно з відкриттям підприємства, його ліквідація досить-таки проблематичний і трудомісткий процес, але він так само складається з ряду послідовних етапів.

          Першим і ключовим моментом при здійсненні такого процесу є створення ліквідаційної комісії, погашення кредиторських і дебіторських заборгованостей, проведення розрахунків з контрагентами, вирішення кадрових питань.

      Після того як було прийнято рішення ліквідувати підприємство, власнику необхідно подати протокол про ліквідацію підприємства державному реєстратору, який повинен бути оформлений за всіма правилами і параметрами. Подаючи копію такого виду документа, необхідно для початку його завірити у нотаріуса. Так само необхідно повідомити податкові органи, соціальні фонди про прийняття рішення, щодо ліквідації підприємства подавши всю необхідну документацію.

         Наступний етап полягає в проведенні документальних податкових перевірок, перевірок Пенсійним Фондом, Фондом Соціального страхування, Фондом на випадок безробіття та Фондом від нещасних випадків.

      Після цього проводиться анулювання реєстрації ПДВ, яке відбувається протягом десяти днів, закриття банківських рахунків, при цьому залишивши один рахунок для проведення процесу ліквідації, скласти ліквідаційний баланс, провести остаточні розрахунки з працівниками.

     Так само необхідно закрити ліквідаційний рахунок, отримати довідки від податкової інспекції, а так само різних соціальних фондів довідку про те, що підприємство знято з обліку, як платник ПДВ; здати печатки і штампи, для отримання квитанції про їх ліквідацію.

     Завершальним процесом ліквідації ТОВ буде передача документів в архів, складання акта ліквідаційної комісії та виключення підприємства з ЄДРПОУ.

        Виходячи з цього, можна сказати, що якщо суб’єкт господарської діяльності буде самостійно займатися вирішенням таких питань, він може зіткнутися з масою питань. Таким чином, доцільно буде звернення до висококваліфікованим фахівцям, які в найкоротші терміни вирішать будь-які ваші проблеми пов’язані з ліквідацією ТОВ.

        Компанія  «Imperium Lux» гарантує високу якість послуг, що надаються за доступними цінами. Звертайтеся до нас, і переконайтеся в цьому самі на сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *