Site icon Baltimore Chronicle

Локація успіху в кризові часи

Пандемія відчутно вдарила по всіх сферах життя кожного жителя планети. В такі періоди у більшості руки опускаються, а мотивація падає до нуля. І тільки найстійкіші втримуються на плаву. А одиниці навіть покращують свій рейтинг серед перспективних маркетплейсів для потенційних клієнтів. 

За словами керуючого директора Urban Oasis Centre, Олексія Дарагана, «ТЦ «OASIS» – один з небагатьох торгових центрів Києва, який є чудовим прикладом успішного антикризового маркетингу. Від стадії проєкту і до сьогодні  ТЦ «OASIS» – це синонім унікальності. Розташування над станцією метро Героїв Дніпра, де виходи з метрополітену ведуть безпосередньо у галереї торгового центру. Вигідні пропозиції для орендарів. І незмінна любов відвідувачів.» 

Тільки за серпень та першу половину вересня 2021 в ТЦ «OASIS» вже  зайняли понад 1000 м2 торгової площі  відомі брендові та мультибрендові магазини: «Arber» (150 м2), «Mix point» (260 м2) і «Lora» (90 м2), «Girls Town» (50 м2), «Золотий Вік» (50 м2). Окрім цього, готується до відкриття медичний центр Happy spine (250 м2) та магазин тютюнових виробів «Табакерка» (20 м2).

Фуднапрям теж не пасе задніх. Кав’ярня Coffeelat вже з початку літа бадьорить відвідувачів ТЦ «OASIS». У вересні відкрився ресторан Rooster hut (65м2) і очікується відкриття ресторану “Тавукраїна” (90м2).

Комерційний директор ТЦ «OASIS», Маргарита Тимофєєва: «На наступні 2 місяці у нас заплановано відкриття ще п’яти нових магазинів. Ми переконані, що незвичні та складні часи не привід для відчаю, а радше стимул до пошуку нових шляхів для налагодження взаємовигідного партнерства».  

Довідка 

ТЦ «OASIS» почав працювати на початку 2019 року. ТЦ «OASIS» (Київ) став ПЕРШИМ в Україні, хто створив для своїх гостей над зручний варіант локації – прямісінько над станцією метро «Героїв Дніпра». Раніше на цьому місці була стихійна торгівля, зараз упорядкований простір робить цей район Києва більш уютним та безпечним.

Urban Oasis Centre – це оазис смаку, вибору, комфорту та доступу до всіх можливих зручностей.
Найширший асортимент товарів щоденного вжитку.
Найзручніша транспортна розв’язка: метро, автобуси та маршрутки, трамвай – усе поруч.
Фудкорт, щоб ваш шопінг мав найсмачніше підкріплення.
Та багато інших переваг, які можна оцінити, лише завітавши в ТЦ «OASIS».

Кількість відвідувачів складає більше 100 000 чоловік на добу. Це пасажири метро, мешканці району, які використовують галереї ТЦ як перехід, пасажири наземного транспорту, який зупиняється поряд — міських та міжміських автобусів.

Exit mobile version