Site icon Baltimore Chronicle

Страхування професійної відповідальності: що потрібно знати про поліс?

Ризики є всюди. Страхування не може звести їх до нульового значення, проте може забезпечити фінансову допомогу в разі настання певного випадку. Професійна діяльність також пов’язана з певними ризиками. Внаслідок їх настання треті особи зазнають збитків майнового характеру та потребують відшкодування втрат у повному розмірі.

Щоб уберегти себе від подібних витрат та забезпечити повноцінну фінансову допомогу постраждалим у результаті ненавмисних дій, варто оформити страхування відповідальності https://colonnade.com.ua/liability_business. У цьому випадку йдеться саме про страхування професійної діяльності.

Коли настає страховий випадок?

Зазначений поліс поширюється на працівників, зайнятих у певних галузях. Оформивши договір страхування професійної відповідальності, вони можуть розраховувати на компенсацію в конкретних ситуаціях. Саме ці ситуації називають страховими випадками. Це можуть бути різні типи ненавмисних дій (необережності, помилки, упущення тощо).

Якщо вони трапляються під час виконання професійних обов’язків та завдають шкоди третій особі, тоді працівники страхової компанії приймають рішення про виплату компенсації. Під професійною діяльністю мається на увазі надання послуг у конкретній сфері на законних підставах.

Які види професійної діяльності підлягають страховці?

Кожна страхова компанія вирішує це питання в індивідуальному порядку. Фахівці розробляють спеціальні програми з різними умовами та бюджетом. В основному страхування поширюється на такі професії:

Це ще не повний перелік професій. Більш детальну інформацію можна отримати в працівників страхової компанії.

Які ризики покриває страхування професійної відповідальності?

Такий різновид полісу покриває збитки різного характеру:

Виплати здійснюються після ретельного дослідження ситуації та визначення винної сторони. Якщо обставини повністю відповідають умовам страхового випадку, страхова компанія виплачує кошти в повному обсязі. Якщо хочете дізнатися про послугу страхування професійної відповідальності більш детально або оформити поліс, варто звернутися до фірми відповідного профілю.

“Джерело: colonnade.com.ua”

Exit mobile version