Site icon Baltimore Chronicle

Монтаж кондиціонера – що і за чим?

Для того, щоб установка кондиціонера, яка є, до речі, операцією серйозною і відповідальною, була виконана належним чином, треба вибрати для монтажу грамотного і добросовісного виконавця цих робіт. Не завадить, якщо він матиме необхідні знання і для допомоги в виборі першокласного обладнання.

Саме така компанія виконає всі необхідні роботи в чітко встановленому порядку. Майбутнім користувачам варто знати що і за чим встановлюється при монтажі кліматичних приладів.

Етапи робіт, які здійснюються при монтажі кондиціонера

Популярні нині спліт-системи, які забезпечують приміщення комфортним мікрокліматом, мають зазвичай пару блоків – внутрішній і зовнішній. Їх встановлення здійснюється в такому порядку:

  1. Підготовчі операції, що складаються з підбору обладнання, вирішення інших питань. Тут важно подбати про наявність інструментарію і матеріалів, вивчити інструкцію
  2. Місце установки зовнішнього модуля. Визначається довжина траси з’єднання блоків, вивчається фасад. При його встановленні вище другого поверху можуть знадобитись послуги промислових альпіністів.
  3. Планування монтажних робіт, які складаються з прокладки утроби чи прокладання короба, інших операцій.
  4. Свердління необхідних отворів для прокладання труб, яких буде дві – одна для фреону, друга – для підключення системи до електромережі.
  5. Монтаж магістралей, виконання якого має бути відповідним нормативним вимогам і естетичним.
  6. Безпосередньо монтаж внутрішнього модулю. Він виконується на відстані від стелі мінімум на 10 см. Розташування побутових приладів та техніки від блока – два метра.
  7. Герметизація – необхідна для попередження витоку фреону на стиках, які якраз і обробляються герметиком. Труби додатково тепло ізолюються. Таким чином, виключається поява конденсату, протікань, а також економиться електрика.
  8. Заповнення всієї системи фреоном здійснюється після закінчення герметизації. Робота виконується у відповідності з інструкцією, яка додається до кондиціонера.
  9. Дренажні роботи. Дренаж необхідний для виводу утворюваної рідини.
  10. Проведення тестового запуску змонтованого обладнання здійснюється після програмування кліматичної техніки, яка повністю змонтована. Тест дозволяє визначити всі особливості роботи кондиціонера.

Така послідовність монтажу кліматичного обладнання дозволяє досягати позитивного результату.

Деякі особливості монтажу блоків

Блоки, які є основою функціонування кліматичної техніки, потребують в найсерйознішому ставленні до їх встановлення:

  1. Максимум уваги до вибору місця їх розташування.
  2. Спочатку монтується зовнішній модуль, який має розташовуватись строго горизонтально, без найменших перекосів.
  3. Шланги дренажу не повинні заважати перехожим та сусідам.
  4. Внутрішній блок не повинен знаходитись над шафами, напроти входів і диванів.
  5. До обладнання доступ має бути максимально зручним.

Професійна робота монтажників, дотримання діючих стандартів – запорука того, що не будуть допущені помилки, які потім створюватимуть проблеми з експлуатацією і ефективністю приладів.

Exit mobile version