• 01/03/2024 13:20

Хто пише пісні Олі Поляковій?

8 березня, відбувся перший великий сольний концерт Полякової від початку повномасштабної війни. Частину коштів від концерту направлять на закупку дронів і пікапів під Бахмут.

До програми під назвою “Все буде добре” увійшли улюблені хіти перекладені українською мовою, а також нові треки воєнного часу. Це нове шоу, яке прийшло на зміну легендарної програми “Королева Ночі”.

Майже весь музичний матеріал був створений авторкою Ольгою Животковою (Bazhana).

Це не перша співпраця артистки і авторки.

Bazhana написала відомі хіти «Королева ночи», Любовница, «Мама», а після початку повномасштабної війни, переклала ці пісні на українську.

В новій програмі були презентовані, як зовсім нові пісні так і пісні, що набули популярності за минулий рік: «Все буде добре, «Оля», «Танцюю, як в останній раз», «Обійми», Вишні, «Сильна й непереможна», «Долечка» та пісня, яка покорила Instagram аудиторію одним тільки відео з репетиції – «Коли закінчиться війна».

Автор пісень Bazhana (Ольга Животкова) розповідає, що співпраця з Олею це щось особливе. Це спільна синергія та неперевершене виконання її пісень яскравою виконавицею. 

Співачка та авторка пісень Ольга Животкова (Bazhana) — одна з найбільш затребуваних сонграйтерів на музичному ринку України. Пісні Бажани пспівають не тільки Оля Полякова, а й багато інших популярних артистів, Лобода, Ірина Білик, Міка Ньютон, Наталія Могилевська, Катерина Бужинська, Ольга Рокітська, Аліна Гросу, Іван Ганзера та багато інших.

Leave a Reply