• 21/06/2024 00:10

Кредит онлайн без дзвінків

Видачею кредитних продуктів в Україні займаються лише кілька структур. Банки та мікрофінансові організації пропонують свої послуги кредитування з абсолютно різними умовами та вимогами.

Більшість українців не хочуть звертатися за допомогою до тих чи інших структур через просту причину – елементарний страх, що в кредиті буде відмовлено. Але не всі знають, що є спосіб оформити кредит без відмови, а найприємніше без набридливих дзвінків. Такі продукти пропонують саме мікрофінансові організації, умови та вимоги яких значно відрізняються від вимог банківських структур.

Як отримати кредит онлайн без дзвінків?

Можливість отримання такого кредиту надає безліч мікрофінансових організацій. Як правило, подібні позики видаються на невеликі суми до 5 тисяч гривень, а термін користування мікрокредитом не більше двох тижнів.

Процедура отримання кредит онлайн без дзвінків:

 • Вкажіть критерії кредиту та розрахуйте загальну суму позики з нарахованими відсотками за допомогою кредитного калькулятора.
 • Заповніть заявку на офіційному сайті мікрофінансової організації, надавши лише паспорт громадянина України. Деякі МФО можуть вимагати ІПН.
 • Дочекайтеся рішення МФО та у разі схвалення отримайте гроші на карту протягом 10-15 хвилин.

Процедура оформлення подібного кредиту є дуже простою та максимально економною за часом.

Вимоги до клієнтів для отримання позики на картку без дзвінків

На відміну від великих банківських структур, у мікрофінансових організаціях більш лояльно ставляться до клієнтів, потім вказують спрощені вимоги та лояльні умови кредитування. Кредит онлайн у МФО можуть отримати:

 • Особи від 18 до 65 років.
 • Деякі мікрофінансові організації встановлюють індивідуальні вікові обмеження, наприклад, видача кредитів надається особам від 21 року.
 • Громадяни України із постійною пропискою на території країни.
 • Особи без офіційного працевлаштування: фрілансери, блогери, студенти, безробітні та пенсіонери. Також такі кредити можуть оформити жінки в декреті.
 • Особи з наявністю поганої кредитної історії або відкритих позик без прострочень.

Як погасити кредит онлайн?

Повернути мікропозику потрібно згідно з обумовленим графіком погашення заборгованості. Мікрофінансові організації пропонують подібні методи погашення позики:

 1. Погашення кредиту на офіційному вебсайті мікрофінансової організації.

При реєстрації Особистого Кабінету клієнт прив’язує банківську картку. Мікрофінансова організація може автоматично знімати необхідну суму з картки за наявності коштів на ній. Вигідно та просто!

 1. Погашення кредиту готівкою у касі банку.

Досить простий, але абсолютно не вигідний спосіб. Крім того, що можна втратити час у черзі та гроші, заплативши комісію, переказ на рахунок мікрофінансової організації може зайняти від трьох до п’яти робочих днів. Щоб уникнути можливого прострочення кредиту, необхідно заздалегідь розрахувати дату, коли варто звернутися до каси банку.

 1. Погашення у режимі онлайн через інтернет-банкінг.

Один зі зручних способів погашення заборгованості. Переказ на рахунок мікрофінансової організації відбувається моментально, а комісія здебільшого не запитується.

 1. Погашення кредиту за допомогою платіжних терміналів, наприклад, iBox.

Популярний спосіб, але знову ж таки має кілька нюансів: наявність додаткових комісій, а також переказ грошей може зайняти від трьох до п’яти робочих днів, що знову ж таки загрожує простроченнями та зайвими додатковими платежами.

 1. Погашення кредиту з допомогою спеціальних платіжних сервісів.

Спосіб дуже схожий на інтернет-банкінг.

Чи можна погасити кредит до МФО достроково?

Відповідно до Цивільного кодексу України клієнт мікрофінансової організації може виплатити достроково залишок боргу або його частину із відсотками за час користування позиковими коштами.

Загальна процедура дострокового погашення кредиту онлайн виглядає так:

 • Зв’яжіться зі співробітниками організації та з їх допомогою надішліть заяву про дострокове погашення кредиту. Це можна зробити як через особистий кабінет на офіційному сайті кредитора, так і безпосередньо у відділенні мікрофінансової організації.
 • Дочекайтесь повідомлення або листа на електронну пошту від співробітників МФО. У ньому буде вказано дату, до якої необхідно внести платіж.
 • Внесіть суму до вказаної дати.

Детальна інструкція наведена на офіційному сайті мікрофінансової організації з уточненням усіх нюансів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *