• 26/07/2024 19:34

Що робити під час смогу та запаху гару: експертні поради

Наслідки сильно забрудненого повітря найбільше відчувають мешканці мегаполісів та промислових міст. Час від часу окремі райони, наче туман, накриває щільний шар забрудненого повітря. Це смог. Іноді пиловий туман тримається годинами, а то і днями, що унеможливлює тривале перебування на вулиці та спричиняє проблеми зі здоров’ям. 

Як вберегтися від міського смогу та чи допоможуть вам у цьому відомі очищувачі повітря Sharp? За відповіддю ми звернулися до фахівців спеціалізованого магазину кліматичної техніки https://cleanairlove.com/

Що таке смог та як він шкодить здоров’ю

Застій забрудненого повітря здебільшого виникає у промислових районах, де є виробничі викиди в атмосферу або щільний міський трафік. Під впливом сонячного світла викиди та вихлопні гази затримуються у нижньому шарі атмосфери та дуже повільно розсмоктуються.

Люди, що опинилися в осередку задимлення, відчувають пирхоту у горлі, подразнення очей та слизової, починають кашляти, їм важко дихати на повні груди. Найбільше страждають астматики, бо смог загострює астматичні приступи.

Також небезпечним для здоров’я є повітря, забруднене внаслідок сильних пожеж: лісових, на промислових підприємствах, через горіння звалищ або підпал сухого листя. Дим викликає надмірне забруднення повітря навкруги, що супроводжується різким запахом гару.  

Як захиститися від смогу та гару

Перша порада: перебувати вдома, допоки смог та наслідки пожежі не минуть. Цьому допоможе матінка-природа: вітер та дощ. 

Під час панування у місті смогу бажано, щоб забруднене повітря не потрапляло до квартири. Експерти радять зачинити вікна, щільно заклеїти щілини біля вікон та дверей малярною стрічкою або скотчем. Та навіть затулити вентиляційні отвори, якщо в оселі немає газового обладнання. Далі – часте вологе прибирання, поки смог на дворі не мине.

Якщо вам потрібно вийти на вулицю, користуйтеся респіраторами, масками, захисними окулярами. Після повернення додому ретельно вимийте відкриті ділянки тіла (руки, обличчя, шию) та виперіть одяг.

Очисник повітря: розрекламований прилад чи незамінна річ в оселі?

“Найефективнішим приладом для видалення наслідків смогу є очищувачі повітря”, – наголошують консультанти магазину CleanAirLove та одночасно застерігають: не всі очищувачі ефективно видаляють шкідливі елементи, а лише сертифіковане обладнання відомих виробників Cooper&Hunter, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Toshiba. 

Для прикладу: популярна модель Sharp UA-KIL60E-W з технологією Plasmacluster прибирає різкий запах, усуває з повітря 99,97% шкідливих частинок розміром понад 0,3 мікрона та ефективно очищає його завдяки трирівневій фільтрації. Детальніше про технічні характеристики дізнайтеся за посиланням: https://cleanairlove.com/ochishchuvach-povitrya-sharp-ua-kil60e-w/

Експерти радять вибирати очищувачі з режимом інтенсивного очищення, коли система протягом години випускає сильний потік іонів. Дуже швидко людина відчуває, що повітря стає чистішим і свіжим, та починає дихати на повні груди. Те що треба на випадок сильного смогу.

Якісний очисник повітря не буде зайвим і на повсякдень. Адже прилад ефективно видаляє з повітря віруси, бактерії, часточки цвілі, пил, пилок та запах тютюну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *