• 12/06/2024 13:20

Як вибрати кросівки для хлопчика

Кросівки – один із найпоширеніших видів взуття. Вони призначаються не тільки для спортивної діяльності, а й просто для повсякденного життя – їх одягають на прогулянки, під час походу до магазину, школи. Їхня популярність пояснюється тим, що вони універсальні і підходять практично для всього. У них можна як бігати стадіоном, так і проходити великі відстані по вулиці.

Дітям вони потрібні ще частіше, ніж дорослим – для них особливо важливо почуватися комфортно і мати зручне взуття, а в школі на уроці фізкультури взагалі інше взуття, крім кросівок, небажане. Де купити кросівки для хлопчиків відповідного кольору та розміру? Чим керуватися при їх виборі?

Основні характеристики

За цими характеристиками рекомендується вибирати кросівки:

  • колiр;
  • розмiр;
  • марка-виробник;
  • матеріал виготовлення.

Не всі з них першочергово важливі. Наприклад, колір – це лише питання індивідуальних уподобань. Хтось купує хлопчикам темні речі або взуття блакитного кольору, але цією поширеною помилкою люди керуються все рідше.

А ось розмір – це справді важливо. Від нього залежить, чи дитина почуватиметься в цих кросівках комфортно. Якщо ви купуєте взуття на кілька розмірів більше, це так само незручно, як взуття на розмiр менше. У таких кросівках хлопчик некомфортно пересуватиметься, і це турбуватиме дитину. Краще перед тим, як йти до звичайного магазину або робити замовлення на сайті, дізнатися розмір заздалегідь.

Марка

Краще вибирати ті марки, якими ви вже користувалися або купували їхню продукцію для дітей. Не варто нехтувати й бажаннями самого хлопчика. Якщо йому подобається взуття певної марки, варто придбати саме його.

Кожна марка має свій підхід до якості продукції. Якщо вам подобається взуття того чи іншого виробника, купуйте його.

Матеріал виготовлення

Вибирайте матеріал, в якому нозі найбільше комфортно і який підходить для пори року. Взимку краще буде вибрати утеплені моделі з хутром або іншим подібним матеріалом усередині, влітку – тканинну поверхню, що “дихає”. Якщо літо вийшло дощовим, віддайте перевагу непромокальним матеріалам.

Є і кросівки, які виготовляються зі шкірозамінника. Не можна вгадати, якою буде його якість – він може виявитися дуже довговічним, а може втратити вигляд уже після півроку носіння. Тому краще купувати взуття лише від перевірених брендів, які відрізняються високою якістю та довговічністю своїх виробів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *