• 23/05/2024 17:33

Заміна масляного фільтра: в яких випадках варто звертатися саме в маркетплейс «Mriyar», щоб купити запчастини?

Тертя – один з чинників, що призводять до зносу сполучених деталей, тому зменшення цього показника гарно позначається на вузлах та механізмах, в тому числі задіяних в конструкції автомобіля. ДВС – його «серце», тому система змащення агрегату продумана до дрібниць і доведена до досконалості.

Одним з її елементів є масляний фільтр, стан якого необхідно ретельно відстежувати та своєчасно проводити заміну деталі, яка відпрацювала свій ресурс. У таких випадках важливий оперативний підбір запчастин за каталогом, який можна здійснити в маркетплейс Мріяр, де досвідчені продавці допоможуть з вибором і нададуть консультаційну допомогу клієнтам. 

Масляний фільтр: надійний захист двигуна

Конструкції сучасних ДВС базуються на повнопотоковій фільтрації, тобто масло з картера відразу надходить в двигун, і в цьому ланцюжку масляний фільтр знаходиться на першій «лінії оборони» силового агрегату. Тому своєчасний пошук автозапчастин цієї категорії та їх заміна настільки важливі для безпечної та надійної роботи агрегату. Висока швидкість обертання деталей, не менш високі температури, навантаження, які відчуваються двигуном під час руху – всі ці умови далекі від ідеальних. Під час роботи всередині механізму утворюється досить велика кількість дрібного металевого пилу, продуктів згоряння палива.

Потрапляючи в масло, вони погіршують його антифрикційні властивості, що в свою чергу позначається на збільшенні сили тертя та зниженні ресурсу деталей ДВС. Функції фільтра масла полягають в механічному очищенні технічної рідини, видаленні з неї сторонніх фракцій. Крім того, використання цього пристрою дозволяє:

  • знизити втрати потужності двигуна;
  • зменшити витрату ПММ;
  • підвищити екологічність авто за рахунок нормалізації показників шкідливих речовин в автомобільному вихлопі.

Необхідність регулярної заміни деталі визначає затребуваність та вартість, порівняти ціни на масляні фільтри в інтернет-магазинах на сайті mriyar.ua.

Періодичність заміни МФ

Перш ніж купити запчастини в потрібній кількості, слід розуміти, як часто доведеться робити заміну фільтру. Безумовно, існує регламент, але для різних авто він відрізняється. В середньому це 15-20 тис. км пробігу. При цьому на інтервалі між ремонтом позначається безліч факторів, серед яких:

• якість ПММ;

• інтенсивність поїздок;

• складні кліматичні умови;

• навантаження на авто;

• технічний стан вузлів і агрегатів автомобіля, його вік.

В сучасних автомобілях передбачені індикатори, що свідчать про неполадки в роботі двигуна, падіння тиску масла або необхідність його заміни. У таких випадках потрібно під час ТО обов’язково перевіряти й фільтри. Знову ж правильним вчинком буде заміна фільтра разом із заливкою в двигун свіжого масла.

Виконуючи пошук запчастин за номером, потрібно знати, що деякі моделі фільтрів дозволяють здійснювати заміну лише змінних картриджів, що допоможе заощадити без шкоди для якості деталі.

Треба розуміти, що знайти запчастину та придбати її буде набагато дешевше, ніж зіштовхнутися зі збитками, що виникнуть у разі ігнорування проблеми. Справа в тому, що конструкцією більшості масляних фільтрів не допускається повне припинення подачі масла в разі його засмічення. Блокування забрудненого фільтра дозволяє технічній рідини обходити його за рахунок наявності перепускного клапана, що призводить до підвищеного зносу деталей, що передбачає більш дорогий ремонт двигуна.

У будь-якому випадку запас не обтяжить ваш гаманець, але позбавить від необхідності витрачати час на пошук запчастини, втративши можливість користуватися автомобілем, причому це відбувається, зазвичай, в найбільш несприятливий момент.  

Купити недорого якісні фільтри на автомобілі різних марок та моделей вітчизняних та імпортних виробників пропонує маркетплейс автозапчастин Мріяр. І пам’ятайте, що купуючи запчастини за номером в каталозі, ви підвищуєте оперативність роботи співробітників і скорочуєте терміни доставки деталі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *